Przedsiębiorczość objawia się zbiorem różnych cech. Mówiąc o osobie przedsiębiorczej będzie się nam ujawniał wizerunek przywódcy, którego cechuje zrównoważone zachowanie, solidność, otwartość, spokój, ale i aktywność w działaniu. Taka osoba musi być optymistycznie nastawione do tego co chce osiągnąć. Pesymiście nie uda się być przedsiębiorczym, ponieważ już na starcie stwierdzi, że pomysł jest nietrafny i wszystko zaprzepaści. Małopolska to województwo, które jest bardzo bogate przyrodniczo, ale i zawodowo.

Kreatywność, innowacyjność i odwaga wśród mieszkańców sprawiła, że powstało wiele ciekawych firm. Makro i mikroprzedsiębiorstwa rosną w Małopolsce jak grzyby po deszczu. Małopolanie mają smykałkę w kierowaniu, kontrolowaniu, nadzorowaniu. Posiadają odwagę w podejmowaniu decyzji. Nie boją się ryzyka. Wszystkie te cechy pomagają nie tylko w prowadzeniu firmy, ale i w życiu codziennym. Przedsiębiorstwa w województwie małopolskim cechują się częstym wprowadzaniem nowinek technologicznych.

Chętnie podążają za postępem technologicznym. Słuchają, obserwują i dostosowują oferty do potrzeb klientów. Osoby, które znają swoją wartość, mają dużą wiedzę, odpowiednie umiejętności, doświadczenie i wiarę w swój pomysł, otwierają firmy. Po co? Po to, aby stać się niezależnym, ale przede wszystkim nie zatrzymać swojego talentu tylko dla siebie. Przedsiębiorcze osoby chętnie dzielą się swoją wiedzą i służą innym.

Firmy znane na małopolskim rynku

JoAND STAL, to producent konstrukcji stalowych, w tym popularnych garaży blaszanychblaszaków”. Zaś EJAS, to firma świadcząca profesjonalne usługi wysokościowe, w tym mycie przeszkleń i elewacji czy usuwanie graffiti. Obie firmy realizują swoje usługi na terenie województwa małopolskiego, dzięki czemu budują swoją markę sukcesywnie, zdobywając zadowolonych klientów. Korzystajmy z usług rodzimych przedsiębiorstw.

Elastyczne podejście do klienta

To dzięki elastycznemu podeści do klienta, Express-Line stale się rozwija i pozyskuje nowych klientów, czy pocztą pantoflową czy dzięki Internetowi. Doświadczenie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach sprawia, że klienci odczuwają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży do Niemiec. Dzięki usłudze „door to door” klient może spokojnie oczekiwać na przyjazd busa w miejscu ustalonym wspólnie z przewoźnikiem. Następnie klient dowożony jest pod konkretny adres w Niemczech, znajdujący się w obrębie realizowanej trasy.

Przewoźnik z usługą „door to door”

EuroBus, to także firma przewozowa, której celem jest zapewnienie jak najlepszych usług przewozowych do Niemiec. Dzięki „door to door” klienci firmy EuroBus mogą spokojnie oczekiwać na przyjazd busa do Niemiec w dowolnym miejscu, wcześniej ustalonym z przewoźnikiem, a następnie dotrzeć pod wskazany adres w Niemczech, znajdujący się na trasie do Niemiec, pokonywanej przez przewoźnika.

Limanowska kancelaria radcy prawnego

Grzegorz Biernat, to radca prawny znany i ceniony na limanowskim rynku, ale i nie tylko. Usługi kancelarii radcy prawnego Grzegorza Biernata skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i urzędów państwowych. Stale rozwijana i udoskonalana oferta przynosi wymierne efekty w postaci zadowolonych klientów, a nowoczesna infrastruktura pozwala na pracę z klientami nawet w tak trudnych czasach, jak obecnie. Wiedza i doświadczenie radcy prawnego Grzegorza Biernata przyniosą sukces i pozwolą rozwiązać wiele problemów natury prawnej.