Na jaki garaż się zdecydować? Ocynk czy akryl?

Jaki wybrać garaż blaszany? Czy garaż ocynkowany, czy akrylowy? Czym różnią się te materiały od siebie?

Garaż blaszany z powłoką akrylową

Na blachę akrylową została nałożona fabrycznie warstwa powłoki w wybranym kolorze. Dzięki temu powstała możliwość wybrania różnych kolorów garaży blaszanych. Powłoka, którą pokryty jest garaż akrylowy dodatkowo chroni przed korozją. Dzięki temu blacha jest trwalsza. Garaż blaszany wygląda zdecydowanie lepiej, kiedy wybierze się blachę w kolorze. Barw jest nieco ponad 20 więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość łączenia kilku kolorów. Można użyć innego koloru na drzwi, a inny na ściany garażu. Może by tak puścić wodze fantazji? Jest także opcja wybrania nitów pod kolor garażu. Można tak zaprojektować swój garaż, aby w pełni być zadowolonym.

Blacha ocynkowana jest tańsza niż akrylowa.

Jeżeli ktoś chciałby blachę ocynkowaną pomalować, ma taką możliwość. Jest to jedynie dość pracochłonnej przedsięwzięcie. Trzeba do tego dobrze się przygotować pod względem merytorycznym i materiałowym. Należy odpowiednio przygotować podłoże. Odtłuścić blachę przed malowaniem. Należy zakupić rozcieńczalnik, pędzel, farbę. Wymaga to sporych nakładów pracy, pieniędzy i czasu, co nie zawsze idzie w parze z zamiarami. Często bywa tak, że po pomalowaniu blachy ocynkowanej efekt nie spełnia naszych wymagań. Nie wiele można zaoszczędzić kupując blachę ocynkowaną i ją malując. Jeżeli zależy Ci na garażu kolorowym to najlepiej kupić garaż z blachy akrylowej. Dopłata będzie nie duża, a zaoszczędzisz swój cenny czas, a także zdrowie oraz oszczędzisz sobie rozczarowania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz pełną ofertę naszego przedsiębiorstwa, a także możesz zapoznać się z paletą barw jaką oferujemy. Zamówienia wraz z transportem i montażem realizujemy na terenie całego kraju. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji!