Montaż na wysokościach.

Montaż reklam, banerów i bilbordów.

Wiele małych firm i przedsiębiorstw chętnie korzysta z reklam na wysokościach. Sporych problemów może przysporzyć jednak montaż wielkoformatowych płacht. Na szczęście nie musimy się tym martwić. Sami nie musimy, a nawet nie możemy zajmować się montażem na wysokich budynkach. Wówczas warto skorzystać z pomocy specjalistów. Firma EJAS zapewni nam profesjonalny montaż reklam, banerów, bilbordów. Jeżeli chcesz zamontować reklamę, baner na wysokim budynku, skorzystaj z oferty firmy EJAS. Firma ta zajmuje się montażem na wysokościach, przy użyciu technik alpinistycznych. Sprawność fizyczna, doświadczenie we wspinaniu, gwarantuje perfekcyjne wykonanie. Młoda ekipa zamontuje Twoją reklamę na każdym budynku. Żadna wysokość nie jest im straszna.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia firma EJAS podchodzi indywidualnie. Ile jest montaży, tyle różnych sposobów wspinania się i montowania. Alpiniści przemysłowi po rozmowie z klientem i oglądnięciu danego obiektu, ustalają technologie wykonania prac. Odpowiednie certyfikaty i umiejętności sprawiają, że każdy klient będzie zadowolony z efektów końcowych. Firma EJAS działa na terenie Krakowa, a także w miejscowościach tj. Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Tarnów.

Kompleksowość z firmą EJAS

Reklamy, banery, bilbordy grają główną rolę w świecie sprzedaży. Dzięki reklamie umieszczonej na odpowiedniej wysokości, dane ogłoszenie z powodzeniem może zainteresować potencjalnego klienta Firma EJAS zajmie się Twoją reklamą kompleksowo. Najpierw zamontuje odpowiednią konstrukcję nośna pod baner, następnie płachtę reklamującą. A na koniec jeszcze dodatkowe oświetlenie podświetlające daną reklamę. Twoje zamówienie będzie kompleksowo i profesjonalnie zrealizowane.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Na tym jednak nie koniec. Firma EJAS zajmuje się także montażem krat, kolców na kominach, dachach. Z takiej opcji korzystają i wielkie bloki, budynki i indywidualne osoby. Dzięki montaży siatek, krat, kolców kończy się problem, który niejednokrotnie przysparzają nam ptaki. Zabezpieczenia przeciwko ptakom zamontuje firma EJAS na każdej wysokości.

Skontaktuj się z firmą EJAS już dziś.