MARMET – niestandardowe garaże blaszane

MARMET Garaże blaszane, to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją konstrukcji stalowych na wymiar, w tym m.in. garaży blaszanych. Na jej ofertę składają się ponadto jeszcze wiaty i hale magazynowe, schowki na narzędzia ogrodnicze, bramy garażowe, okna garażowe oraz kojce dla psów. Firma oferuje blachy ocynkowane, ale także blachy akrylowe. Termin realizacji wynosi 14 dni. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony, więc nasza firma nie ogranicza się do standardowych wymiarów, ale oferuje stworzenie niestandardowych konstrukcji stalowych. Nasze przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w branży spawalniczej, ma na kocie wiele różnych, skomplikowanych projektów konstrukcji stalowych.

Niestandardowe rozwiązania lubimy najbardziej!

Można zamówić standardowy garaż w wymiarze 3 × 5 metrów. Istnieje również możliwość budowy garażu blaszanego od podstaw, takiego jakiego Państwo sobie życzą. Przykładem takiej realizacji jest garaż blaszany łączony https://www.garaze-marmet.pl/oferta/garaze-z-blachy/, składający się ze stanowiska dla samochodu osobowego oraz schowka na narzędzia ogrodnicze. Proces produkcji tego typu rozwiązania rozpoczyna się przez przygotowanie rysunku technicznego na podstawie założonego wymiarowania, następnie przez wybranie materiałów, z których ma być owa konstrukcja zbudowana, tj. rodzaj blachy i jej kolor (z palety RAL), system zamykania, jakim mogą być drzwi skrzydłowe, ale również brama garażowa, wyposażona w automat sterujący.

Dodatki w garażu blaszanym

Istnieje możliwość montażu drzwi wejściowych oraz otworu okiennego. Możemy zaprojektować garaż jednostanowiskowy lub wielostanowiskowy. Niestandardowym pomysłem może być wejście z boku garażu. Garaż może być w każdym praktycznie kolorze dostosowując się do otoczenia, albo wręcz przeciwnie wyróżniając się wśród zabudowań. Możemy stworzyć garaż powiązany z wiatą i wiele wiele innych pomysłów, które przyjdą Państwu do głowy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy MARMET Garaże blaszane na naszej stronie, telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.