Express-Line Bus do Koloni. Miejsca warte uwagi.

Planujesz podróż do Niemiec. Od dawna zachwyca Cię piękne niemieckie miasto Kolonia. Nie chcesz już dłużej zwlekać, chcesz w końcu móc zobaczyć na żywo wspaniałą Katedrę Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny. Świątynia ta znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i niewątpliwie kojarzy się od razu z miastem Kolonia. Fascynuje Cię to miasto i chciałbyś jak najwięcej zobaczyć, zwiedzić, poznać i zapamiętać. Korci Cię przejazd monumentalnym Mostem Hohenzollernów, który liczy 689 metrów długości. Móc zwiedzić kilka kościołów romańskich i gotyckich, odwiedzić muzea. Ponadto chętnie zobaczyłbyś najstarszą na świecie fabrykę perfum, czy muzeum czekolady. Miasto to obfituje w wiele różnego rodzaju muzea, ale oferuje także liczne rozrywki. W wakacje mieszkańcy i zwiedzający spotykają się nad Renem, aby uczestniczyć w corocznej imprezie Kolner Lichter. Podczas tej imprezy nieprzerwanie przez 45 minut można podziwiać pokaz sztucznych ogni. Natomiast od 11 listopada przez 6 dni trwa niezwykły karnawał w Kolonii. Jeżeli ciekawi Cię, co kryje się pod nazwą Funfte Jahreszeit nie wahaj się i odwiedź to niezwykłe miasto.

Jak poruszać się po Kolonii?

Decyzje o wyjeździe do Kolonii masz już podjętą, ale nie wiesz w jaki sposób poruszać się po mieście. Kolonia jest bogato wyposażonym miastem w różnego rodzaju sieci komunikacyjne. Jej bogaty węzeł kolejowy w pospieszne pociągi kusi możliwością szybkiego przemieszczania. Lotnisko, które znajduje się w południowo – wschodniej części miasta kusi swoją obecnością. Sprawdzasz połączenie z polskim miastami. Możesz wybrać start i lądowanie i w Krakowie i w Katowicach. Ale najbardziej cieszy Cię szybki przejazd autostradą wprost do Kolonii. Kalkulując koszt rezygnujesz z powietrznego transportu. Z transportu kolejowego nie skorzystasz, bo masz kiepskie połączenie ze swojej miejscowości.

Ok, jadę! Ale co z transportem?

Podróż swoim samochodem przerasta Cię. I co w takiej sytuacji? Nie możesz od tak zrezygnować z wymarzonej podróży do Niemiec. Na szczęście natrafiasz na idealne dla Ciebie rozwiązanie. Firma Express-Line Bus do Kolonii. Firma oferuje odbiór spod Twojego domu. Mieszkasz w miejscowości, która jest na trasie firmy Express -Line? Dzwonisz i rezerwujesz termin. Twoje marzenie się spełni. Zostanie Ci więcej finansów na zwiedzanie, dzięki skorzystaniu z podróży busem firmy Express – Line. Nie musisz martwić się przesiadkami, przystankami i kupowaniem wielu biletów. Sprawdź ofertę Express – Line Przewóz osób do Niemiec! Ceny już od 65€!